Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri İzmir
Formu doldur

Rehberimiz size yardım etsin!

İZMİR HAVACILIK MESLEK YÜKSEKOKULU MART 2013 TARİHİNDEN İTİBAREN SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN “KABİN EKİBİ TEMEL EĞİTİM KURULUŞU” OLARAK YETKİLENDİRİLMİŞTİR.

 

Yolcu uçaklarında kabin görevlisi olarak görev alabilecek personelin tüm görev ve sorumlulukları yerine getirebilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından verilen bu yetki doğrultusunda “Onaylı Kabin Ekibi Temel Eğitim Kuruluşu Yetki Belgesi” ve “Kabin Ekibi Temel Eğitim Programı El Kitabı Onay Sertifikası” almaya hak kazanmıştır.

 

Programdan mezun olan öğrenciler önlisans diploması ile sertifika başarı kriterlerini yerine getirdikleri takdirde “Kabin Ekibi Temel Eğitim Sertifikası” almaya hak kazanacaklardır. Bu sertifika mezun öğrencilerimize,  anlaşmalı olduğumuz Pegasus Havayolları başta olmak üzere, sektördeki diğer havayolu şirketleri tarafından öncelikli tercih edilme ayrıcalığını sağlayacaktır.

Detaylar

Kontenjanlar

İHMYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) Ücretli İHMYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) Burslu İHMYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) %50 İndirimli
26 8 12

Ücretler

İHMYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) Ücretli İHMYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) Burslu İHMYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Türkçe) %50 İndirimli
100.000 Burslu 50.000

Videolar / Görseller

İsim Soyisim Görevi Video
Prof. Dr. Hasan ERBAY Rektör İzle
Dr. Öğr. Üyesi Şafak KURT İzmir Havacılık MYO Müdürü İzle
Öğr. Gör. Banu ÜNVEREN Öğretim Görevlisi İzle
Hangi Beyne Hangi Meslek Olur? İzle
3.942 Öğrenci
11.594 Mezun Öğrenci
16 Bölüm
149 Akademik Kadro

Parlak ve başarılı bir kariyer için…

Doğru tercih ile kariyerinizde bir adım öne geçin…

Çevrimiçi Başvuru
BAŞVUR